Carok.pl Kalisz Studio car detailingu.
62-800 Kalisz, ul.Wrocławska 52.
osmetyki samochodowe ceramiczna powłoka ochronna lakieru. Regionalny lider w ochronie lakieru, usuwania zarysowań, oraz pielęgnacji samochodów. 
Współpracujemy z wszystkimi salonami samochodowymi w okolicy Kalisza.
W siedzibie firmy każdego dnia pracujemy nad samochodami naszych klientów, usuwamy zarysowania, przywracamy blask każdej lakierowanej powierzchni. Jako jedyni w południowej Wielkopolsce nakładamy powłoki ceramiczne Ceramic PRO 9H, zabezpieczające lakier nawet do 5 lat. Wnętrze Twojego pojazdu zasługuje na specjalne traktowane, dlatego do pielęgnacji skór, czy tapicerki materiałowej używamy sprawdzonych i bezpiecznych kosmetyków. Usługi car spa pozwalają nam na testowanie kosmetyków z oferty sklepu carok.pl – wiemy, które z nich są najlepsze i godne polecenia, chętnie podpowiemy Tobie jaki produkt wybrać do pielęgnacji Twojego auta, lub sami zajmiemy się jego pielęgnacją.
Carok.pl – Twoje auto jest w dobrych rękach.

REALIZACJE

Ten Mercedes dopiero co zmienił właściciela i od razu trafił w nasze ręce. Bardzo mocno zniszczony lakier, aż prosił się o odświeżenie i dobre zabezpieczenie. Dlatego wykonaliśmy pełną korektę lakieru, który później zabezpieczyliśmy najlepszą powłoką ochronną Nanoshine Ceramic Pro STRONG 9H. Dodatkowo odświeżyliśmy wygląd lamp i reflektorów, które później zostały zabezpieczone powłoką ceramiczną Nanoshine Ceramic Pro Light. Na przednią szybę trafiła niewidzialna wycieraczka od 4nano, a środek E-klasy został profesjonalnie wyczyszczony i zabezpieczony między innymi produktami Colourlock oraz SONUS.« Wróć