Carok.pl Kalisz Studio car detailingu.
62-800 Kalisz, ul.Wrocławska 52.
osmetyki samochodowe ceramiczna powłoka ochronna lakieru. Regionalny lider w ochronie lakieru, usuwania zarysowań, oraz pielęgnacji samochodów. 
Współpracujemy z wszystkimi salonami samochodowymi w okolicy Kalisza.
W siedzibie firmy każdego dnia pracujemy nad samochodami naszych klientów, usuwamy zarysowania, przywracamy blask każdej lakierowanej powierzchni. Jako jedyni w południowej Wielkopolsce nakładamy powłoki ceramiczne Ceramic PRO 9H, zabezpieczające lakier nawet do 5 lat. Wnętrze Twojego pojazdu zasługuje na specjalne traktowane, dlatego do pielęgnacji skór, czy tapicerki materiałowej używamy sprawdzonych i bezpiecznych kosmetyków. Usługi car spa pozwalają nam na testowanie kosmetyków z oferty sklepu carok.pl – wiemy, które z nich są najlepsze i godne polecenia, chętnie podpowiemy Tobie jaki produkt wybrać do pielęgnacji Twojego auta, lub sami zajmiemy się jego pielęgnacją.
Carok.pl – Twoje auto jest w dobrych rękach.

REALIZACJE

Poczciwy, kultowy "dostawczak" w wersji osobowej z 2018 roku to naprawdę zupełnie inny samochód niżeli Trafiki sprzed lat... Bogate wyposażenie łącznie ze skórą na fotelach, którą zabezpieczyliśmy przed plamami oraz kurzem ! Piękna linia i zupełnie współczesny design wewnątrz jak również zewnątrz. Aby busik wyglądał jak najdłużej tak dobrze jak w chwili kiedy opuszczał nasze studio, zabezpieczyliśmy jego przód oraz progi foliami bezbarwnymi. Reszta lakieru została pokryta woskiem teflonowym natomiast przednia szyba otrzymała film hydrofobowy. « Wróć