Carok.pl Kalisz Studio car detailingu.
62-800 Kalisz, ul.Wrocławska 52.
osmetyki samochodowe ceramiczna powłoka ochronna lakieru. Regionalny lider w ochronie lakieru, usuwania zarysowań, oraz pielęgnacji samochodów. 
Współpracujemy z wszystkimi salonami samochodowymi w okolicy Kalisza.
W siedzibie firmy każdego dnia pracujemy nad samochodami naszych klientów, usuwamy zarysowania, przywracamy blask każdej lakierowanej powierzchni. Jako jedyni w południowej Wielkopolsce nakładamy powłoki ceramiczne Ceramic PRO 9H, zabezpieczające lakier nawet do 5 lat. Wnętrze Twojego pojazdu zasługuje na specjalne traktowane, dlatego do pielęgnacji skór, czy tapicerki materiałowej używamy sprawdzonych i bezpiecznych kosmetyków. Usługi car spa pozwalają nam na testowanie kosmetyków z oferty sklepu carok.pl – wiemy, które z nich są najlepsze i godne polecenia, chętnie podpowiemy Tobie jaki produkt wybrać do pielęgnacji Twojego auta, lub sami zajmiemy się jego pielęgnacją.
Carok.pl – Twoje auto jest w dobrych rękach.

REALIZACJE

Młodszy brat mercedesa 300 SL "Gullwing" z lat 50.

Biały kruk w świecie super samochodów! Dostępny już tylko, niestety na rynku wtórnym z rosnącą wciąż ceną...

Dlatego aby zabezpieczyć auto kolekcjonerskie musieliśmy sięgnąć do najbardziej trwałego i solidnego rozwiązania jakim jest folia bezbarwna. Cała karoseria z zewnątrz pokryta została metrami folii jedynie miejsca gdzie było to niemożliwe zabezpieczone są powłoką ceramiczną. Nawet wszelkie plastiki i elementy z tworzyw pod maską zostały zabezpieczone ceramiką aby jak najdłużej zachowały świeży wygląd.« Wróć