Carok.pl Kalisz Studio car detailingu.
62-800 Kalisz, ul.Wrocławska 52.
osmetyki samochodowe ceramiczna powłoka ochronna lakieru. Regionalny lider w ochronie lakieru, usuwania zarysowań, oraz pielęgnacji samochodów. 
Współpracujemy z wszystkimi salonami samochodowymi w okolicy Kalisza.
W siedzibie firmy każdego dnia pracujemy nad samochodami naszych klientów, usuwamy zarysowania, przywracamy blask każdej lakierowanej powierzchni. Jako jedyni w południowej Wielkopolsce nakładamy powłoki ceramiczne Ceramic PRO 9H, zabezpieczające lakier nawet do 5 lat. Wnętrze Twojego pojazdu zasługuje na specjalne traktowane, dlatego do pielęgnacji skór, czy tapicerki materiałowej używamy sprawdzonych i bezpiecznych kosmetyków. Usługi car spa pozwalają nam na testowanie kosmetyków z oferty sklepu carok.pl – wiemy, które z nich są najlepsze i godne polecenia, chętnie podpowiemy Tobie jaki produkt wybrać do pielęgnacji Twojego auta, lub sami zajmiemy się jego pielęgnacją.
Carok.pl – Twoje auto jest w dobrych rękach.

REALIZACJE

Najnowszy wypust kultowej limuzyny od Audi to niesamowite wrażenia i radość z przebywania w jej towarzystwie!

Aby jej właściciel jak najdłużej mógł cieszyć się lustrzanym blaskiem i głębią czarnego lakieru musieliśmy zabezpieczyć całą karoserię najtwardszą powłoką 9h następnie przykryć całość szklistym top coatem. Myślę że o efektach nie trzeba się długo rozpisywać, wystarczy spojrzeć na efekt pracy, którą przy tym aucie wykonaliśmy.

Na końcu zabezpieczyliśmy piękne skórzane wnętrze powłoką hydro oraz oleofobową aby żaden brud nie zakłócił harmonii tam panującej.« Wróć