Carok.pl Kalisz Studio car detailingu.
62-800 Kalisz, ul.Wrocławska 52.
osmetyki samochodowe ceramiczna powłoka ochronna lakieru. Regionalny lider w ochronie lakieru, usuwania zarysowań, oraz pielęgnacji samochodów. 
Współpracujemy z wszystkimi salonami samochodowymi w okolicy Kalisza.
W siedzibie firmy każdego dnia pracujemy nad samochodami naszych klientów, usuwamy zarysowania, przywracamy blask każdej lakierowanej powierzchni. Jako jedyni w południowej Wielkopolsce nakładamy powłoki ceramiczne Ceramic PRO 9H, zabezpieczające lakier nawet do 5 lat. Wnętrze Twojego pojazdu zasługuje na specjalne traktowane, dlatego do pielęgnacji skór, czy tapicerki materiałowej używamy sprawdzonych i bezpiecznych kosmetyków. Usługi car spa pozwalają nam na testowanie kosmetyków z oferty sklepu carok.pl – wiemy, które z nich są najlepsze i godne polecenia, chętnie podpowiemy Tobie jaki produkt wybrać do pielęgnacji Twojego auta, lub sami zajmiemy się jego pielęgnacją.
Carok.pl – Twoje auto jest w dobrych rękach.

REALIZACJE

Miejski SUV z gwiazdą na masce w pięknym granatowym odcieniu z perlistym ziarnem! Aby jego blask nie przygasł przez najbliższych parę lat, samochód zabezpieczony został min. foliami ochronnymi na elementach newralgicznych takich jak maska, zderzak przedni, lampy przednie, wnęki klamek, strefa załadunkowa przy bagażniku oraz progi wewnętrzne. Reszta elementów pokryta jest powłoką ceramiczną, która doskonale uwydatniła metallic oraz podkreśliła głębię koloru.

Aby ułatwić codzienną pielęgnację samochodu, felgi również zostały zabezpieczone ceramiczną powłoką a przednia szyba zyskała ochronę w postaci niewidzialnej wycieraczki. Oczywiście nie zapomnieliśmy również o wnętrzu pojazdu, skórzana tapicerka została zabezpieczona nano technologią, dzięki czemu dużej będzie można się cieszyć jej nieskazitelną świeżością.

Tak doskonale zabezpieczonym autem można by pokusić się o wycieczkę w bardziej niecywilizowane zakątki. O ile jednak oczywiście przewidział to podczas konstruowania SUV-a jego producent ;)« Wróć