CAROK.pl Kalisz Studio car detailingu.
62-800 Kalisz, ul.Wrocławska 52.
Ozonowanie to w dobie panujacego wirusa najlepszy spósb na walkę z zagrożeniem COVID-19.
Zalecamy ozonowanie wnętrza pojazdów oraz pomieszczeń.

Zabezpieczenie lakieru na najwyższyzm poziomie to aplikacja bezbarwnych folii ochronnych PPF lub nałożenie powłoki ceramicznej. Jako jedni z pierwszych w Polsce juz od 2013 roku zaczęliśmy nakładać powłolki ceramiczne. CAROK.pl to również szkolenia detailingowe, które dzięki naszemu doświadczeniu pozwalają na uzyskanie cennej wiedzy i pozyskaniu umiejętności pod okiem doświadczonych detailerów. 

 Carok.pl – Twoje auto jest w dobrych rękach.

REALIZACJE

Miejski SUV z gwiazdą na masce w pięknym granatowym odcieniu z perlistym ziarnem! Aby jego blask nie przygasł przez najbliższych parę lat, samochód zabezpieczony został min. foliami ochronnymi na elementach newralgicznych takich jak maska, zderzak przedni, lampy przednie, wnęki klamek, strefa załadunkowa przy bagażniku oraz progi wewnętrzne. Reszta elementów pokryta jest powłoką ceramiczną, która doskonale uwydatniła metallic oraz podkreśliła głębię koloru.

Aby ułatwić codzienną pielęgnację samochodu, felgi również zostały zabezpieczone ceramiczną powłoką a przednia szyba zyskała ochronę w postaci niewidzialnej wycieraczki. Oczywiście nie zapomnieliśmy również o wnętrzu pojazdu, skórzana tapicerka została zabezpieczona nano technologią, dzięki czemu dużej będzie można się cieszyć jej nieskazitelną świeżością.

Tak doskonale zabezpieczonym autem można by pokusić się o wycieczkę w bardziej niecywilizowane zakątki. O ile jednak oczywiście przewidział to podczas konstruowania SUV-a jego producent ;)« Wróć