Carok.pl Kalisz Studio car detailingu.
62-800 Kalisz, ul.Wrocławska 52.
osmetyki samochodowe ceramiczna powłoka ochronna lakieru. Regionalny lider w ochronie lakieru, usuwania zarysowań, oraz pielęgnacji samochodów. 
Współpracujemy z wszystkimi salonami samochodowymi w okolicy Kalisza.
W siedzibie firmy każdego dnia pracujemy nad samochodami naszych klientów, usuwamy zarysowania, przywracamy blask każdej lakierowanej powierzchni. Jako jedyni w południowej Wielkopolsce nakładamy powłoki ceramiczne Ceramic PRO 9H, zabezpieczające lakier nawet do 5 lat. Wnętrze Twojego pojazdu zasługuje na specjalne traktowane, dlatego do pielęgnacji skór, czy tapicerki materiałowej używamy sprawdzonych i bezpiecznych kosmetyków. Usługi car spa pozwalają nam na testowanie kosmetyków z oferty sklepu carok.pl – wiemy, które z nich są najlepsze i godne polecenia, chętnie podpowiemy Tobie jaki produkt wybrać do pielęgnacji Twojego auta, lub sami zajmiemy się jego pielęgnacją.
Carok.pl – Twoje auto jest w dobrych rękach.

REALIZACJE

Do naszego studia zawitał Mini Cooper S w wydaniu John Cooper Works. Był to naprawdę ciekawy projekt. Żeby zabezpieczyć wszystkie elementy plastikowe i foliowe oklejenie, podczas korekty lakieru, zużyliśmy kilometry taśmy maskującej. Całe szczęście, że autko jest naprawdę niewielkich rozmiarów. Nasza klientka wybrała ceramiczne zabezpieczenie od 4nano na lakier, felgi oraz wszystkie elementy plastikowe. Dodatkowo wykonaliśmy usługę profesjonalnego czyszczenia wnętrza.« Wróć