Carok.pl Kalisz Studio car detailingu.
62-800 Kalisz, ul.Wrocławska 52.
osmetyki samochodowe ceramiczna powłoka ochronna lakieru. Regionalny lider w ochronie lakieru, usuwania zarysowań, oraz pielęgnacji samochodów. 
Współpracujemy z wszystkimi salonami samochodowymi w okolicy Kalisza.
W siedzibie firmy każdego dnia pracujemy nad samochodami naszych klientów, usuwamy zarysowania, przywracamy blask każdej lakierowanej powierzchni. Jako jedyni w południowej Wielkopolsce nakładamy powłoki ceramiczne Ceramic PRO 9H, zabezpieczające lakier nawet do 5 lat. Wnętrze Twojego pojazdu zasługuje na specjalne traktowane, dlatego do pielęgnacji skór, czy tapicerki materiałowej używamy sprawdzonych i bezpiecznych kosmetyków. Usługi car spa pozwalają nam na testowanie kosmetyków z oferty sklepu carok.pl – wiemy, które z nich są najlepsze i godne polecenia, chętnie podpowiemy Tobie jaki produkt wybrać do pielęgnacji Twojego auta, lub sami zajmiemy się jego pielęgnacją.
Carok.pl – Twoje auto jest w dobrych rękach.

REALIZACJE

Żeby zabezpieczyć tego Cayenne'a wybraliśmy się do salonu Porsche Centrum Poznań. To Porsche już nie mogło mieć więcej zabezpieczeń! Zaczeliśmy od lakieru, na który została nałożona najlepsza powłoka ochronna 9H. Ta sama powłoka trafiła również na felgi. Lampy i reflektory zabezpieczyliśmy powłoką Ceramic PRO PLASTIC, przednia szyba otrzymała RAIN'a, tapicerka skórzana - LEATHER i żeby niczego nie zabrakło, dywaniki zabezpieczyliśmy wysoce hydrofobową powłoką TEXTILE. Zapraszamy do galerii zdjęć z naszej pracy.

 

Sprawdź, w których salonach możesz zamówić usługe CeramicPRO od carok.pl: Salony samochodowe z usługą CeramicPRO« Wróć