Carok.pl Kalisz Studio car detailingu.
62-800 Kalisz, ul.Wrocławska 52.
osmetyki samochodowe ceramiczna powłoka ochronna lakieru. Regionalny lider w ochronie lakieru, usuwania zarysowań, oraz pielęgnacji samochodów. 
Współpracujemy z wszystkimi salonami samochodowymi w okolicy Kalisza.
W siedzibie firmy każdego dnia pracujemy nad samochodami naszych klientów, usuwamy zarysowania, przywracamy blask każdej lakierowanej powierzchni. Jako jedyni w południowej Wielkopolsce nakładamy powłoki ceramiczne Ceramic PRO 9H, zabezpieczające lakier nawet do 5 lat. Wnętrze Twojego pojazdu zasługuje na specjalne traktowane, dlatego do pielęgnacji skór, czy tapicerki materiałowej używamy sprawdzonych i bezpiecznych kosmetyków. Usługi car spa pozwalają nam na testowanie kosmetyków z oferty sklepu carok.pl – wiemy, które z nich są najlepsze i godne polecenia, chętnie podpowiemy Tobie jaki produkt wybrać do pielęgnacji Twojego auta, lub sami zajmiemy się jego pielęgnacją.
Carok.pl – Twoje auto jest w dobrych rękach.

REALIZACJE

CarOk to nie tylko samochody! Jeżeli chciałbyś, żeby ktoś zadbał o Twój ukochany motocykl to jesteś we właściwym miejscu. Właściciel tego Intrudera nawet nie wiedział jaki piękny lakier posiada jego maszyna. Po korekcie uwydatniła się błękitna perła na czarnym lakierze, który później zabezpieczyliśmy powłoką ceramiczną Nanoshine Ceramic Pro Light. Dodatkowo zadbaliśmy o wygląd elementów chromowanych i o skórzane siedzisko. Efekty poniżej.« Wróć