Carok.pl Kalisz Studio car detailingu.
62-800 Kalisz, ul.Wrocławska 52.
osmetyki samochodowe ceramiczna powłoka ochronna lakieru. Regionalny lider w ochronie lakieru, usuwania zarysowań, oraz pielęgnacji samochodów. 
Współpracujemy z wszystkimi salonami samochodowymi w okolicy Kalisza.
W siedzibie firmy każdego dnia pracujemy nad samochodami naszych klientów, usuwamy zarysowania, przywracamy blask każdej lakierowanej powierzchni. Jako jedyni w południowej Wielkopolsce nakładamy powłoki ceramiczne Ceramic PRO 9H, zabezpieczające lakier nawet do 5 lat. Wnętrze Twojego pojazdu zasługuje na specjalne traktowane, dlatego do pielęgnacji skór, czy tapicerki materiałowej używamy sprawdzonych i bezpiecznych kosmetyków. Usługi car spa pozwalają nam na testowanie kosmetyków z oferty sklepu carok.pl – wiemy, które z nich są najlepsze i godne polecenia, chętnie podpowiemy Tobie jaki produkt wybrać do pielęgnacji Twojego auta, lub sami zajmiemy się jego pielęgnacją.
Carok.pl – Twoje auto jest w dobrych rękach.

REALIZACJE

Pod maską tej RS6-ki kryje się 700-konny silnik i na chwilę obecną, w naszym studio nie było mocniejszego pojazdu. Usługi, na które zdecydował sie właściciel to korekta lakieru i zabezpieczenie powłoką Ceramic Pro LIGHT, ceramiczne zabezpieczenie felg, renowacja lamp wraz z ceramicznym zabezpieczeniem oraz pełeny detailing wnętrza z ceramicznym zabezpieczeniem skór od Ceramic Pro i polerowanie elementów lakierowanych wewnątrz pojazdu.
Zapraszamy do obejrzenia efektów naszej pracy.« Wróć