Carok.pl Kalisz Studio car detailingu.
62-800 Kalisz, ul.Wrocławska 52.
osmetyki samochodowe ceramiczna powłoka ochronna lakieru. Regionalny lider w ochronie lakieru, usuwania zarysowań, oraz pielęgnacji samochodów. 
Współpracujemy z wszystkimi salonami samochodowymi w okolicy Kalisza.
W siedzibie firmy każdego dnia pracujemy nad samochodami naszych klientów, usuwamy zarysowania, przywracamy blask każdej lakierowanej powierzchni. Jako jedyni w południowej Wielkopolsce nakładamy powłoki ceramiczne Ceramic PRO 9H, zabezpieczające lakier nawet do 5 lat. Wnętrze Twojego pojazdu zasługuje na specjalne traktowane, dlatego do pielęgnacji skór, czy tapicerki materiałowej używamy sprawdzonych i bezpiecznych kosmetyków. Usługi car spa pozwalają nam na testowanie kosmetyków z oferty sklepu carok.pl – wiemy, które z nich są najlepsze i godne polecenia, chętnie podpowiemy Tobie jaki produkt wybrać do pielęgnacji Twojego auta, lub sami zajmiemy się jego pielęgnacją.
Carok.pl – Twoje auto jest w dobrych rękach.

REALIZACJE

Piękna limuzyna w nadwoziu sportback, czyli BMW 6 Gran Coupe. Właściciel tego pojazdu bardzo o niego dbał, dlatego korekta lakieru nie była zbyt dużym wyzwaniem. Po usunięciu wszystkich zarysowań, zabezpieczyliśmy lakier najlepszą powłoką ochronną dostępną na rynku, jaką jest Ceramic Pro 9H oraz LIGHT. Również lampy i reflektory zostały zabezpieczone w ten sam sposób co lakier, a na przednią szybę został położony środek Ceramic Pro RAIN. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z efektami naszej pracy.
Zapoznaj się z ofertą ceramicznego zabezpieczenia lakieru« Wróć