Carok.pl Kalisz Studio car detailingu.
62-800 Kalisz, ul.Wrocławska 52.
osmetyki samochodowe ceramiczna powłoka ochronna lakieru. Regionalny lider w ochronie lakieru, usuwania zarysowań, oraz pielęgnacji samochodów. 
Współpracujemy z wszystkimi salonami samochodowymi w okolicy Kalisza.
W siedzibie firmy każdego dnia pracujemy nad samochodami naszych klientów, usuwamy zarysowania, przywracamy blask każdej lakierowanej powierzchni. Jako jedyni w południowej Wielkopolsce nakładamy powłoki ceramiczne Ceramic PRO 9H, zabezpieczające lakier nawet do 5 lat. Wnętrze Twojego pojazdu zasługuje na specjalne traktowane, dlatego do pielęgnacji skór, czy tapicerki materiałowej używamy sprawdzonych i bezpiecznych kosmetyków. Usługi car spa pozwalają nam na testowanie kosmetyków z oferty sklepu carok.pl – wiemy, które z nich są najlepsze i godne polecenia, chętnie podpowiemy Tobie jaki produkt wybrać do pielęgnacji Twojego auta, lub sami zajmiemy się jego pielęgnacją.
Carok.pl – Twoje auto jest w dobrych rękach.

REALIZACJE

Tym razem BMW serii 5 od M-Power. Auto przyjechało do nas na profesjonalną korektę lakieru, który późnie zabezpieczyliśmy najlepszą i najtwardszą powłoką ochronna od Ceramic Pro, czyli wszystkim znane 9H. Co więcej wyczyściliśmy mocno zabrudzone felgi, które zabezpieczyliśmy również powłoką 9H + Light, a przy okazji wyczyściliśmy elementy zawieszenia. Standardowo auto dostało również ceramiczne zabezpieczenie lamp i reflektorów, oraz bardzo pomocną przy jeździe w deszczu - powłokę RAIN na przednią szybę. Poniżej kilka zdjęc z naszej pracy.« Wróć