Carok.pl Kalisz Studio car detailingu.
62-800 Kalisz, ul.Wrocławska 52.
osmetyki samochodowe ceramiczna powłoka ochronna lakieru. Regionalny lider w ochronie lakieru, usuwania zarysowań, oraz pielęgnacji samochodów. 
Współpracujemy z wszystkimi salonami samochodowymi w okolicy Kalisza.
W siedzibie firmy każdego dnia pracujemy nad samochodami naszych klientów, usuwamy zarysowania, przywracamy blask każdej lakierowanej powierzchni. Jako jedyni w południowej Wielkopolsce nakładamy powłoki ceramiczne Ceramic PRO 9H, zabezpieczające lakier nawet do 5 lat. Wnętrze Twojego pojazdu zasługuje na specjalne traktowane, dlatego do pielęgnacji skór, czy tapicerki materiałowej używamy sprawdzonych i bezpiecznych kosmetyków. Usługi car spa pozwalają nam na testowanie kosmetyków z oferty sklepu carok.pl – wiemy, które z nich są najlepsze i godne polecenia, chętnie podpowiemy Tobie jaki produkt wybrać do pielęgnacji Twojego auta, lub sami zajmiemy się jego pielęgnacją.
Carok.pl – Twoje auto jest w dobrych rękach.

REALIZACJE

Na jeden dzień przenieśliśmy się do salonu sprzedaży Mercedesa Auto Partner Garcarek, gdzie zabezpieczyliśmy najnowsze flagowe auto z gwiazdą na masce. Nowa limuzyna Mercedesa to prawdziwe dzieło sztuki. Piękne wnętrze, zastosowane najnowsze technologie oraz cudowny lakier, który zabezpieczyliśmy najlepszą powłoką ochronną Nanoshine Ceramic Pro Strong 9H oraz Light.

Sprawdź, w których salonach możesz zamówić usługe CeramicPRO od carok.pl: Salony samochodowe Kalisz z usługą CeramicPRO« Wróć