CAROK.pl Kalisz Studio car detailingu.
62-800 Kalisz, ul.Wrocławska 52.
Ozonowanie to w dobie panujacego wirusa najlepszy spósb na walkę z zagrożeniem COVID-19.
Zalecamy ozonowanie wnętrza pojazdów oraz pomieszczeń.

Zabezpieczenie lakieru na najwyższyzm poziomie to aplikacja bezbarwnych folii ochronnych PPF lub nałożenie powłoki ceramicznej. Jako jedni z pierwszych w Polsce juz od 2013 roku zaczęliśmy nakładać powłolki ceramiczne. CAROK.pl to również szkolenia detailingowe, które dzięki naszemu doświadczeniu pozwalają na uzyskanie cennej wiedzy i pozyskaniu umiejętności pod okiem doświadczonych detailerów. 

 Carok.pl – Twoje auto jest w dobrych rękach.

Szkolenie z aplikacji folii PPF

Wieloletnie doświadczenie w aplikacji bezbarnych folii ochronnych, pozwala nam na przeprowadzenie profesjonalnych szkoleń.

Każdego dnia oklejamy wybrane elementy w pojazdach naszych klientów, a na resztę pojazdu aplikujemy powłoki ceramiczne.
Coraz częściej oklejamy też całe pojazdy, chroniąc tym samym 100% powierzchni lakierowanej auta.


Jeśli chcesz pozyskać wiedzę od osób z ogromną praktyką zapraszamy na nasze szkolenia.


Szkolenie z aplikacji folii odbywa się w formie indywidualnej, i trwa minimum 2 dni.

Najczęściej  nasi uczniowie wybierają opcję 3 lub 4 dniową, co pozwala na utrwalenie przekazanych informacji i przeprowadzenie ćwiczeń praktycznych pod okiem naszych instruktorów.

Szkolenie dzielimy na część teoretyczną, gdzie zapozamy Cię z folią, narzędziamy do jej aplikacji oraz porozmawiamy o najczęściej pojawiających się problemach czy błędach popełnianych przez niedoświadczonych aplikatorów.

Kolejna część szkolenia to praktyka, gdzie nauczymy Cię aplikacji foli zarówno z gotówych wykrojników jak i używania nożyka tak byś sam nauczył się bezpiecznie docinać folię na karoserii pojazdu.