CAROK.pl Kalisz Studio car detailingu.
62-800 Kalisz, ul.Wrocławska 52.
Ozonowanie to w dobie panujacego wirusa najlepszy spósb na walkę z zagrożeniem COVID-19.
Zalecamy ozonowanie wnętrza pojazdów oraz pomieszczeń.

Zabezpieczenie lakieru na najwyższyzm poziomie to aplikacja bezbarwnych folii ochronnych PPF lub nałożenie powłoki ceramicznej. Jako jedni z pierwszych w Polsce juz od 2013 roku zaczęliśmy nakładać powłolki ceramiczne. CAROK.pl to również szkolenia detailingowe, które dzięki naszemu doświadczeniu pozwalają na uzyskanie cennej wiedzy i pozyskaniu umiejętności pod okiem doświadczonych detailerów. 

 Carok.pl – Twoje auto jest w dobrych rękach.

FOLIA OCHRONNA PPF

Bezbarwna folia ochronna PPF - 10 lat zabezpieczenia lakieru Twojego auta.

 

Folia PPF to obecnie najlepsze zabezpieczenie lakieru dostępne na rynku.


Markowa bezbarwna folia PPF to gwarancja skutecznej ochrony lakieru przed zarysowaniami oraz odpryskami.

Stosowana przez nas folia ochronna posiada warstwę o właściwościach samoregenerujących. Dzięki czemu wszystkie drobne zarysowania na wierzchniej warstwie folii zostaną samoczynnie usunięte bez potrzeby mechanicznego polerowania. W CAROK używamy folii, która jest również wysoce hydrofobowa, co ułatwia utrzymanie elementu w nienagannej czystości.

 

Film: Regeneracja bezbarwnej folii ochronnej PPF

Sama idea zabezpieczenia folią wywodzi się z wojska USA i rozpoczyna się w latach 1960 a jednostki US-Army używają folii po dzień dzisiejszy. ięcej ciekawych historii oraz informacji na temat folii, dane o jej grubości, wytrzymałości i właściwościach samo naprawczych możesz przeczytać tutaj: Folia ochronna PPF dane techniczne.

 

Folia dla aut używanych czy tylko dla nowych?
Oferta zabezpieczenia lakieru przez aplikację bezbarwnej folii ochronnej przeznaczona jest przede wszystkim dla posiadaczy nowych samochodów. Ale naszymi klientami zostają również właściciele starszych aut, których stan lakieru pozwala na aplikację folii. W takich przypadkach zwracamy uwagę na to czy na masce / zderzaku nie ma już odprysków, które po prostu źle wyglądają pod warstwą folii ochronnej.

 

Folia PPF to fizyczna ochrona lakieru.
Czyli w odróżnieniu od wosku czy powłoki ceramicznej możesz sam sprawdzić czy folia znajduje się na wybranym elemencie, a jej grubość w łatwy sposób zmierzysz miernikiem grubości lakieru.

 

Sprawdzeni producenci, renomowane marki.
Dostawcami naszych folii są czołowe i znane marki produkujące i dystrybuujące swoje produkty na całym świecie. Przez ostatnie lata naszej działalności pracowaliśmy na foliach takich marek jak Xpel, Llumar, SunTek, Oracal, Avery, Premium Shield, 3M oraz Clif.
Jeśli chcesz zobaczyć różnice między foliami od różnych producentów to zapraszamy Cię do naszej siedziby, gdzie pokażemy Tobie czym różnią się od siebie folie ochronne.

 

Dlaczego warto wybrać usługę laminowania lakieru w CAROK.pl ??
Odpowiedź jest prosta. Mamy ogromne doświadczenie, pracujemy z pasją, a wszystkie usługi wykonujemy profesjonalnie. Nasi pracownicy, aplikują folię nieprzerwanie od kwietnia 2015 roku. Wykonaliśmy niezliczoną ilość aplikacji folii na: samochodach, motocyklach, skuterach wodnych, łodziach, autach ciężarowych a nawet w domach naszych klientów zabezpieczając lakierowane na wysoki połysk urządzenia AGD.
Współpracujemy z autoryzowanymi dealerami samochodów w Kaliszu. Zaufały nam salony Audi, BMW, Peugeot, Ford, Volvo, Mercedes, Toyota czy Hyundai. Wykonujemy również aplikację folii na super samochodach takich jak Porsche, Ferrari, Lamborghini, Bentley czy Rolls Roys,

 

Szkolimy i uczymy jak aplikować folię.
Od paru lat naszą wiedzę przekazujemy innym osobą z branży car detailingu, przeprowadzając jako jedna z nielicznych firm w Polsce profesjonalne szkolenia z aplikacji folii ochronnych PPF. W ten sposób podnosimy kwalifikację pracowników firm typu „car spa”. Naszymi uczniami są w większości osoby z Polski, ale również przeprowadziliśmy parę szkoleń dla obcokrajowców. Przykładamy się tym samym do budowy sieci profesjonalnych aplikatorów folii PPF na terenie kraju i poza jego granicami.

 

Które elementy warto zabezpieczyć folią PPF?
Wybór tak naprawdę zależy od kształtu auta, od sposobu użytkowania oraz od Twoich preferencji odnośnie zabezpieczenia karoserii. Poniżej przedstawiamy elementy, które najczęściej zabezpieczamy folią bezbarwną PPF. Oczywiście w trakcie wizyty u nas, podpowiemy i doradzimy co warto zabezpieczyć folią ochronną.

 

Folia ochronna PPF na maskę auta. Kalisz, CAROKZabezpieczenie maski samochodu bezbarwną folią ochronną PPF. Jeśli zależy Tobie na długotrwałej i skutecznej ochronie przed odpryskami to idealne rozważ aplikację folii PPF.
Gwarancja idealnego stanu lakieru nawet przez 10 lat. Folia skutecznie chroni maskę przed odpryskami, które najczęściej niszczą przednią część tego elementu.
Nasi klienci, którzy wybrali zabezpieczenie maski często dobierają również oklejenie lamp oraz zderzaka przedniego.


Film: Aplikacja folii ochronnej PPF na maskę Mercedesa, Bentley oklejenie maski folią PPF

 

Zabezpieczenie zderzaka folią bezbarwną PPF, to zaraz po masce najczęściej zabezpieczany element w nowych samochodach. Folia na zderzaku skutecznie ochroni lakier przed wypiaskowaniem oraz otarciami parkingowymi. Bardzo dużą zaletą aplikacji folii jest fakt, że nawet po przygodzie parkingowej możemy szybko przywrócić fabryczny wygląd zderzaka. Wystarczy zerwać folię, delikatnie przepolerować i przykleić nową folię. Taka usługa nie zajmuje zazwyczaj więcej czasu niż 6-8 godzin. Dzięki temu, jeszcze tego samego dnia możesz cieszyć się nieuszkodzonym samochodem. Unikając drogich i przede wszystkim bardzo długich wizyt u lakiernika.


Film: Zabezpieczenie zderzaka przedniego Range Rover folią PPF Kalisz. CAROK

 

Zabezpieczenie lamp - reflektorów przednich folią ochronną. Ochrona lamp przez aplikację bezbarwnej folii, skutecznie chroni przed wypiaskowaniem, zarysowaniami oraz zżółknięciem.
Dodatkowo ułatwia oczyszczanie i usuwanie rozbitych owadów.
Na lampy możemy też nakleić folię PPF, która delikatnie je przyciemni. Ciemną folię PPF naklejamy również na tyle lampy.

 

Zabezpieczenie lusterek. Najbardziej wystające elementy naszego pojazdu to właśnie lustra. Warto je zabezpieczyć, by chronić je przed otarciami przy wjeździe do ciasnego garażu.

 

Zabezpieczenie błotników. Te elementy najczęściej zabezpieczają posiadacze aut, których błotniki są bardzo szerokie i przez to narażone na uszkodzenia np.: odpryski od kamieni. Full front, tak nazywa się zabezpieczenie folią lamp, zderzaka, maski oraz błotników.

Aplikacja folii na błotniki nie jest tak popularna jak zabezpieczenie maski czy zderzaka, ale jeśli Twoje auto ma szerokie błotniki przednie to warto rozważyć taką formę zabezpieczenia.

 

Zabezpieczenie wnęk pod klamkami. Nie ma auta, które by nie miało zarysowanych wnęk pod klamkami, dlatego wklejenie folii pod klamki to praktycznie obowiązek. Nasi klienci bardzo chętnie wybierają tą usługę.

 

Słupki B, C w black piano czyli plastik o wysokim połysku, który bardzo łatwo się rysuje. Oklejenie tych elementów folią ochronną PPF skutecznie zabezpieczy słupki przed zarysowaniem na długie lata. Folia PPF nie zmienia połysku oraz koloru.

 

Zabezpieczenie całego pojazdu folią ochronną PPF.
Propozycja dla najbardziej wymagających klientów oraz dla posiadaczy wyjątkowych pojazdów. Zabezpieczamy folią wszystkie lakierowane powierzchnie auta oraz lampy. Co ważne aplikacja folii odbywa się bez demontażu elementów takich jak zderzaki czy lampy.

Film: BMW 850 2020 oklejone w całości folią ochronną

 

Więcej informacji na temat foli #PPF uzyskasz w siedzibie naszej firmy

CAROK.pl - Kalisz, ul. Wrocławska 52.
tel: (62) 366 2002