Carok.pl Kalisz Studio car detailingu.
62-800 Kalisz, ul.Wrocławska 52.
osmetyki samochodowe ceramiczna powłoka ochronna lakieru. Regionalny lider w ochronie lakieru, usuwania zarysowań, oraz pielęgnacji samochodów. 
Współpracujemy z wszystkimi salonami samochodowymi w okolicy Kalisza.
W siedzibie firmy każdego dnia pracujemy nad samochodami naszych klientów, usuwamy zarysowania, przywracamy blask każdej lakierowanej powierzchni. Jako jedyni w południowej Wielkopolsce nakładamy powłoki ceramiczne Ceramic PRO 9H, zabezpieczające lakier nawet do 5 lat. Wnętrze Twojego pojazdu zasługuje na specjalne traktowane, dlatego do pielęgnacji skór, czy tapicerki materiałowej używamy sprawdzonych i bezpiecznych kosmetyków. Usługi car spa pozwalają nam na testowanie kosmetyków z oferty sklepu carok.pl – wiemy, które z nich są najlepsze i godne polecenia, chętnie podpowiemy Tobie jaki produkt wybrać do pielęgnacji Twojego auta, lub sami zajmiemy się jego pielęgnacją.
Carok.pl – Twoje auto jest w dobrych rękach.

Filtr do wody usuwający kamień Aqua Gleam

Dziś przetestujemy dla Was filtr, który w/g zapewnień producenta pozowali nam na umycie samochodu bez zacieków.

Czy zdarza się Tobie po dokładnym umyciu auta, spłukać go czystą wodą a po chwili widać na lakierze zacieki, oraz okrągłe plamki po wodzie? To znak, że w twoim kranie płynie twarda woda. 
Rozwiązaniem tego problemu może być filtr dejonizujący.

Firma AquaGleam oferuje nam dwa rodzaje filtrów "0" oraz "30".
Pierwszy z nich to filtr "0" o przepuszczalności zero części na milion (0 ppm), drugi to filtr "30" (30 ppm), ten przepuszcza 30 części na milion, i może być stosowany w miejscach gdzie woda jest bardzo zanieczyszczona, twarda. Filtr "30" można również zastosować w liniiprzed filtrem "0". Takie połączenie zwiększa żywotność tego ostatniego filtra.

Obok prezentujemy, mapę Polski gdzie zaznaczono twardość wody. Oczywiście mapa jest poglądowa, ale możesz sprawdzić jaka woda płynie w Twoim regionie zamieszkania.

 

Jak testowaliśmy filt od Aqua Gleam?

Umyliśmy czarny samochód, szamponem o neutralnym pH, od Poorboy's Super Slick & Suds.
Następnie spłukalismy go wodą, która została przefiltrowna filtrem Aqua Gleam 0.
Auta, nie suszyliśmy.
Wyjechaliśmy nim na pełne słońce i pozostawiliśmy do samoczynnego wysuszenia.

 

 

Pozostawiliśmy samochód, na godzinę. Auto w pełnym słoncu pozostawione w takim stanie to praktycznie zawsze zacieki, oraz plamy po wodzie.
Poniżej przedstawiamy zdjęcia jak Nissan wygląda po samoczynnym osuszeniu.

 

 

Efekt?

Barszo nas zaskoczył efekt jaki zobaczyliśmy. Auto bez zacieków, bez plam po kroplach wody. Zero osuszania, szybkiej jazdy czy przeciągania ręcznikami. Ten samochód osuszuł się sam w pełnym słońcu, a po wodzie nie ma najmniejszego śladu. Dodatkowo wydaje się nam, że ta woda znacząco zwiększyła połysk... 

Jest to pierwszy test filtra Aqua Gleam jaki dla Was przeprowadziliśmy. Nasze kolejne auto też opłuczemy wodą przefiltrowaną przez ten system i na pewno podzielimy się wszystkimi uwagami.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem tego filtra zapraszamy do naszego sklepu, gdzie odnajdziesz filtr do usuwania kamienia Aqua Gleam