Carok.pl Kalisz Studio car detailingu.
62-800 Kalisz, ul.Wrocławska 52.
osmetyki samochodowe ceramiczna powłoka ochronna lakieru. Regionalny lider w ochronie lakieru, usuwania zarysowań, oraz pielęgnacji samochodów. 
Współpracujemy z wszystkimi salonami samochodowymi w okolicy Kalisza.
W siedzibie firmy każdego dnia pracujemy nad samochodami naszych klientów, usuwamy zarysowania, przywracamy blask każdej lakierowanej powierzchni. Jako jedyni w południowej Wielkopolsce nakładamy powłoki ceramiczne Ceramic PRO 9H, zabezpieczające lakier nawet do 5 lat. Wnętrze Twojego pojazdu zasługuje na specjalne traktowane, dlatego do pielęgnacji skór, czy tapicerki materiałowej używamy sprawdzonych i bezpiecznych kosmetyków. Usługi car spa pozwalają nam na testowanie kosmetyków z oferty sklepu carok.pl – wiemy, które z nich są najlepsze i godne polecenia, chętnie podpowiemy Tobie jaki produkt wybrać do pielęgnacji Twojego auta, lub sami zajmiemy się jego pielęgnacją.
Carok.pl – Twoje auto jest w dobrych rękach.

Ceramiczna ochrona materiału

Pracując przy samochodach naszych klientów, znaleźlismy nowe zastosowanie do produktu, który pierowtnie został wyprodukowany do zabezpieczenia foteli materiałowych, dywaników czy dachów cabrio.
Dziś jego fenomenalne działanie zaprezentujemy Wam na przykładnie nowych butów, które zabezpieczyliśmy powłoką ceramiczną CeramicPRO

Jeśli chcesz zabezpieczyć swoje buty, spodnie a możę kurtkę na narty - zadzwoń do nas i umów się na wizytę.
Infolinia: (62)366-20-01