Carok.pl Kalisz Studio car detailingu.
62-800 Kalisz, ul.Wrocławska 52.
osmetyki samochodowe ceramiczna powłoka ochronna lakieru. Regionalny lider w ochronie lakieru, usuwania zarysowań, oraz pielęgnacji samochodów. 
Współpracujemy z wszystkimi salonami samochodowymi w okolicy Kalisza.
W siedzibie firmy każdego dnia pracujemy nad samochodami naszych klientów, usuwamy zarysowania, przywracamy blask każdej lakierowanej powierzchni. Jako jedyni w południowej Wielkopolsce nakładamy powłoki ceramiczne Ceramic PRO 9H, zabezpieczające lakier nawet do 5 lat. Wnętrze Twojego pojazdu zasługuje na specjalne traktowane, dlatego do pielęgnacji skór, czy tapicerki materiałowej używamy sprawdzonych i bezpiecznych kosmetyków. Usługi car spa pozwalają nam na testowanie kosmetyków z oferty sklepu carok.pl – wiemy, które z nich są najlepsze i godne polecenia, chętnie podpowiemy Tobie jaki produkt wybrać do pielęgnacji Twojego auta, lub sami zajmiemy się jego pielęgnacją.
Carok.pl – Twoje auto jest w dobrych rękach.

TESTY PRODUKTÓW

Zastanawiasz się, który produkt wybrać? Jaki szampon, która aktywna piana, lub jak sprawić by opony wyglądały jak nowe? Przygotowaliśmy dla Ciebie parę filmów, opisów oraz testów produktów. Zapoznaj się z nimi, i wybierz najbardziej odpowiedni produkt dla Ciebie. Każdego dnia testujemy i sprawdzamy produkty z naszego sklepu, efekty naszej pracy możesz zobaczyć przeglądając realizacje z prac detailingowych.
Filmy, otrzymujemy również od naszych klientów. Twój film również może znaleźć się na tej stronie. Zapraszamy do współpracy.