Carok.pl Kalisz Studio car detailingu.
62-800 Kalisz, ul.Wrocławska 52.
osmetyki samochodowe ceramiczna powłoka ochronna lakieru. Regionalny lider w ochronie lakieru, usuwania zarysowań, oraz pielęgnacji samochodów. 
Współpracujemy z wszystkimi salonami samochodowymi w okolicy Kalisza.
W siedzibie firmy każdego dnia pracujemy nad samochodami naszych klientów, usuwamy zarysowania, przywracamy blask każdej lakierowanej powierzchni. Jako jedyni w południowej Wielkopolsce nakładamy powłoki ceramiczne Ceramic PRO 9H, zabezpieczające lakier nawet do 5 lat. Wnętrze Twojego pojazdu zasługuje na specjalne traktowane, dlatego do pielęgnacji skór, czy tapicerki materiałowej używamy sprawdzonych i bezpiecznych kosmetyków. Usługi car spa pozwalają nam na testowanie kosmetyków z oferty sklepu carok.pl – wiemy, które z nich są najlepsze i godne polecenia, chętnie podpowiemy Tobie jaki produkt wybrać do pielęgnacji Twojego auta, lub sami zajmiemy się jego pielęgnacją.
Carok.pl – Twoje auto jest w dobrych rękach.

Ozonowanie

Ozonowanie wnętrza pojazdu wraz z klimatyzacją

Dzięki temu procesowi pozbędziesz się z samochodu niechcianych zapachów, bakterii, grzybów i pleśń. Jest to również bardzo skuteczna metoda walki z drobnoustrojami oraz alergenami. Jeżeli właśnie kupiłeś auto od palacza, to jest to najlepszy i najbezpieczniejszy sposób na pozbycie sie uciążliwego zapachu dymu papierosowego, czy innych nieprzyjemnych zapachów.

Zalecamy przeprowadzanie ozonowania w cyklach dwa razy do roku.

 

Rezerwacja terminu:
tel: 62-366-2002
Kalisz, ul. Wrocławska 52

 


Czas trwania usługi: od 1 do 2 godzin
⇒ cena od: 100 PLN netto / 1h