Carok.pl Kalisz Studio car detailingu.
62-800 Kalisz, ul.Wrocławska 52.
osmetyki samochodowe ceramiczna powłoka ochronna lakieru. Regionalny lider w ochronie lakieru, usuwania zarysowań, oraz pielęgnacji samochodów. 
Współpracujemy z wszystkimi salonami samochodowymi w okolicy Kalisza.
W siedzibie firmy każdego dnia pracujemy nad samochodami naszych klientów, usuwamy zarysowania, przywracamy blask każdej lakierowanej powierzchni. Jako jedyni w południowej Wielkopolsce nakładamy powłoki ceramiczne Ceramic PRO 9H, zabezpieczające lakier nawet do 5 lat. Wnętrze Twojego pojazdu zasługuje na specjalne traktowane, dlatego do pielęgnacji skór, czy tapicerki materiałowej używamy sprawdzonych i bezpiecznych kosmetyków. Usługi car spa pozwalają nam na testowanie kosmetyków z oferty sklepu carok.pl – wiemy, które z nich są najlepsze i godne polecenia, chętnie podpowiemy Tobie jaki produkt wybrać do pielęgnacji Twojego auta, lub sami zajmiemy się jego pielęgnacją.
Carok.pl – Twoje auto jest w dobrych rękach.

Tapicerka materiałowa

Pranie tapicerki materiałowej

Do pracy wykorzystujemy najwyższej jakości odkurzacz do prania ekstrakcyjnego prosto z Wielkiej Brytanii. Ponadto nisko-pieniące środki gwarantują idealnie wypraną tapicerkę bez plam i zacieków. Usługę prania tapicerki materiałowej wykonujemy przez cały rok kalendarzowy. Dzięki wykorzystaniu parownicy, również wyschnięta guma do żucia, czy plamy od żywności nie stanowią dla nas żadnego problemu.
Decydując się na usługę prania wnętrza - podstawowe mycie pojazdu oraz pakiet czyszczenia wnętrza otrzymujesz gratis!
Usługę prania tapicerki można poszerzyć o dodatkowe czyszczenie wnętrza w pakiecie detailing wnętrza+

 


Czas trwania usługi: od 1 do 2 dni
⇒ cena:
od 300 PLN brutto za małe auto


Dodatkowo polecamy:

Impregnacja tapicerki materiałowej
⇒ cena:
100 PLN brutto (fotel), 200 PLN brutto  (2 fotele)
400 PLN brutto (2 fotele + kanapa)
250 PLN brutto (kanapa)

Pakiet detailing wnętrza+
⇒ cena: od 50 PLN brutto - ustalane indywidualnie.