Carok.pl Kalisz Studio car detailingu.
62-800 Kalisz, ul.Wrocławska 52.
osmetyki samochodowe ceramiczna powłoka ochronna lakieru. Regionalny lider w ochronie lakieru, usuwania zarysowań, oraz pielęgnacji samochodów. 
Współpracujemy z wszystkimi salonami samochodowymi w okolicy Kalisza.
W siedzibie firmy każdego dnia pracujemy nad samochodami naszych klientów, usuwamy zarysowania, przywracamy blask każdej lakierowanej powierzchni. Jako jedyni w południowej Wielkopolsce nakładamy powłoki ceramiczne Ceramic PRO 9H, zabezpieczające lakier nawet do 5 lat. Wnętrze Twojego pojazdu zasługuje na specjalne traktowane, dlatego do pielęgnacji skór, czy tapicerki materiałowej używamy sprawdzonych i bezpiecznych kosmetyków. Usługi car spa pozwalają nam na testowanie kosmetyków z oferty sklepu carok.pl – wiemy, które z nich są najlepsze i godne polecenia, chętnie podpowiemy Tobie jaki produkt wybrać do pielęgnacji Twojego auta, lub sami zajmiemy się jego pielęgnacją.
Carok.pl – Twoje auto jest w dobrych rękach.

Tapicerka skórzana

Czyszczenie i renowacja tapicerki skórzanej

Skóra w Twoim samochodzie to element, który wymaga ogromnej dbałości. Jeżeli Twoja tapicerka staje się coraz twardsza w dotyku i coraz ciemniejsza to znaczy, że powinieneś oddać swój pojazd w nasze ręce. Bez problemu wyczyścimy nawet najtrwalsze zabrudzenia, usuniemy plamy po długopisie, zmiękczymy i zabezpieczymy skórzaną tapicerkę. Co więcej jesteśmy wstanie przeprowadzić zabieg renowacji przetartego i przebarwionego elementu.
Do czyszczenia i zabezpieczania skór używamy najwyższej jakości produktów renomowanej firmy Lederzentrum, co gwarantuje 100% bezpieczeństwa dla malowanych elementów skórzanych.

Decydując się na usługę czyszczenia tapicerki skórzanej - podstawowe mycie pojazdu oraz pakiet czyszczenia wnętrza otrzymujesz gratis!
Usługę prania tapicerki można poszerzyć o dodatkowe czyszczenie wnętrza w pakiecie detailing wnętrza+


Czyszczenie tapicerki skórzanej
⇒ cena od: 300 PLN brutto
czas trwania usługi ~6 godzin

Dodatkowo polecamy:

Ceramiczne zabezpieczenie skór
⇒ cena od: 400 PLN netto

Pakiet detailing wnętrza+
⇒ cena: od 50 PLN brutto - ustalane indywidualnie.