CAROK.pl Kalisz Studio car detailingu.
Ozonowanie to w dobie panujacego wirusa najlepszy spósb na walkę z zagrożeniem COVID-19.
Zalecamy ozonowanie wnętrza pojazdów oraz pomieszczeń.

Zabezpieczenie lakieru na najwyższyzm poziomie to aplikacja bezbarwnych folii ochronnych PPF lub nałożenie powłoki ceramicznej. Jako jedni z pierwszych w Polsce juz od 2013 roku zaczęliśmy nakładać powłolki ceramiczne. CAROK.pl to również szkolenia detailingowe, które dzięki naszemu doświadczeniu pozwalają na uzyskanie cennej wiedzy i pozyskaniu umiejętności pod okiem doświadczonych detailerów. 

 Carok.pl – Twoje auto jest w dobrych rękach.

Czyszczenie skór

Czyszczenie i renowacja tapicerki skórzanej

Skóra w Twoim samochodzie to element, który wymaga ogromnej dbałości. Jeżeli Twoja tapicerka staje się coraz twardsza w dotyku i coraz ciemniejsza to znaczy, że powinieneś oddać swój pojazd w nasze ręce. Bez problemu wyczyścimy nawet najtrwalsze zabrudzenia, usuniemy plamy po długopisie, zmiękczymy i zabezpieczymy skórzaną tapicerkę. Co więcej jesteśmy wstanie przeprowadzić zabieg renowacji przetartego i przebarwionego elementu.
Do czyszczenia i zabezpieczania skór używamy najwyższej jakości produktów renomowanej firmy Lederzentrum, co gwarantuje 100% bezpieczeństwa dla malowanych elementów skórzanych.

Decydując się na usługę czyszczenia tapicerki skórzanej - podstawowe mycie pojazdu oraz pakiet czyszczenia wnętrza otrzymujesz gratis!
Usługę prania tapicerki można poszerzyć o dodatkowe czyszczenie wnętrza w pakiecie detailing wnętrza+


Czyszczenie tapicerki skórzanej
⇒ cena od: 300 PLN brutto
czas trwania usługi ~6 godzin

Dodatkowo polecamy:

Ceramiczne zabezpieczenie skór
⇒ cena od: 400 PLN netto

Pakiet detailing wnętrza+
⇒ cena: od 50 PLN brutto - ustalane indywidualnie.