Carok.pl Kalisz Studio car detailingu.
62-800 Kalisz, ul.Wrocławska 52.
osmetyki samochodowe ceramiczna powłoka ochronna lakieru. Regionalny lider w ochronie lakieru, usuwania zarysowań, oraz pielęgnacji samochodów. 
Współpracujemy z wszystkimi salonami samochodowymi w okolicy Kalisza.
W siedzibie firmy każdego dnia pracujemy nad samochodami naszych klientów, usuwamy zarysowania, przywracamy blask każdej lakierowanej powierzchni. Jako jedyni w południowej Wielkopolsce nakładamy powłoki ceramiczne Ceramic PRO 9H, zabezpieczające lakier nawet do 5 lat. Wnętrze Twojego pojazdu zasługuje na specjalne traktowane, dlatego do pielęgnacji skór, czy tapicerki materiałowej używamy sprawdzonych i bezpiecznych kosmetyków. Usługi car spa pozwalają nam na testowanie kosmetyków z oferty sklepu carok.pl – wiemy, które z nich są najlepsze i godne polecenia, chętnie podpowiemy Tobie jaki produkt wybrać do pielęgnacji Twojego auta, lub sami zajmiemy się jego pielęgnacją.
Carok.pl – Twoje auto jest w dobrych rękach.

Usunięcie pojedynczej rysy

Usnięcie pojedynczej rysy lub zadrapania

Jeśli lakier Twojego pojazdu ma zarysowanie lub przetarcie, to usuniemy go w bardzo krótkim czasie, w większości przypadków unikniesz ponownego malowania, a po zarysowaniu nie pozostanie nawet najmniejszy ślad.

Usuwamy i korygujemy:

  • przetarcia parkingowe

  • zarysowania

  • pozostałości po owadach

  • wżery organiczne (ptasie odchody, soki z drzew)


Czas trwania usługi: od 1 do 3h
⇒ Cena od: 50 PLN netto