Carok.pl Kalisz Studio car detailingu.
62-800 Kalisz, ul.Wrocławska 52.
osmetyki samochodowe ceramiczna powłoka ochronna lakieru. Regionalny lider w ochronie lakieru, usuwania zarysowań, oraz pielęgnacji samochodów. 
Współpracujemy z wszystkimi salonami samochodowymi w okolicy Kalisza.
W siedzibie firmy każdego dnia pracujemy nad samochodami naszych klientów, usuwamy zarysowania, przywracamy blask każdej lakierowanej powierzchni. Jako jedyni w południowej Wielkopolsce nakładamy powłoki ceramiczne Ceramic PRO 9H, zabezpieczające lakier nawet do 5 lat. Wnętrze Twojego pojazdu zasługuje na specjalne traktowane, dlatego do pielęgnacji skór, czy tapicerki materiałowej używamy sprawdzonych i bezpiecznych kosmetyków. Usługi car spa pozwalają nam na testowanie kosmetyków z oferty sklepu carok.pl – wiemy, które z nich są najlepsze i godne polecenia, chętnie podpowiemy Tobie jaki produkt wybrać do pielęgnacji Twojego auta, lub sami zajmiemy się jego pielęgnacją.
Carok.pl – Twoje auto jest w dobrych rękach.

Korekta standard

Korekta standard - najczęściej wybierana przez naszych klientów

Usługa polegająca na trwałym usunięciu zarysowań kolistych tzn swirli w 100% oraz do 70-80% prostych zarysowań. Lakier odzyskuje fabrycznie nowy wygląd oraz głębie koloru.
Nasza usługa, pozwoli przywrócić lustrzany blask Twojego auta i jest najczęściej wybieraną korektą lakieru w naszym studio.

  • usunięcie hologramów w 100%

  • usunięcie zarysowań kolistych w 100%

  • usunięcie zarysowań prostych do 70-80%

  • przywrócenie blasku

  • uzyskanie lustrzanego odbicia

Pamiętaj:

  • Do takich zabiegów potrzebujemy trochę czasu, dlatego korekta może potrwać nawet od 2 do 4 dni - ale jej rezultat na pewno będzie bardzo pozytywny i mile Cię zaskoczy. 

  • Proces renowacji lakieru przeprowadzany w naszej firmie jest bezpieczny dla lakieru Twojego pojazdu. Nie ma mowy o uszkodzeniu czy przypaleniu lakieru.
    Profesjonalna renowacja lakieru znacząco różni się od typowego "polerowania auta" przez lakiernika. 

Często w momencie odbioru samochodu, słyszymy od naszych klientów, że "auto wygląda lepiej niż w dniu odebrania go z salonu". Bardzo nas to cieszy.
Dlatego jeśli zdecydujesz się na naszą usługę postaramy się by Twoje odczucia były równie pozytywne co pozostałych naszych zadowolonych klientów.
Po przeprowadzonej usłudze warto zabezpieczyć lakier powłoką ochronną.
Najlepszym rozwiązaniem będzie wybór ceramicznej powłoki ochronnej.


Czas trwania usługi: od 2 do 4 dni
⇒ Cena od: 900 PLN netto