Carok.pl Kalisz Studio car detailingu.
62-800 Kalisz, ul.Wrocławska 52.
osmetyki samochodowe ceramiczna powłoka ochronna lakieru. Regionalny lider w ochronie lakieru, usuwania zarysowań, oraz pielęgnacji samochodów. 
Współpracujemy z wszystkimi salonami samochodowymi w okolicy Kalisza.
W siedzibie firmy każdego dnia pracujemy nad samochodami naszych klientów, usuwamy zarysowania, przywracamy blask każdej lakierowanej powierzchni. Jako jedyni w południowej Wielkopolsce nakładamy powłoki ceramiczne Ceramic PRO 9H, zabezpieczające lakier nawet do 5 lat. Wnętrze Twojego pojazdu zasługuje na specjalne traktowane, dlatego do pielęgnacji skór, czy tapicerki materiałowej używamy sprawdzonych i bezpiecznych kosmetyków. Usługi car spa pozwalają nam na testowanie kosmetyków z oferty sklepu carok.pl – wiemy, które z nich są najlepsze i godne polecenia, chętnie podpowiemy Tobie jaki produkt wybrać do pielęgnacji Twojego auta, lub sami zajmiemy się jego pielęgnacją.
Carok.pl – Twoje auto jest w dobrych rękach.

Woski samochodowe

Woski naturalne & syntetyczne - aplikowane ręcznie

Wosk samochodowy to podstawowe zabezpieczenie lakieru Twojego pojazdu. Markowy wosk nałożony na lakier skutecznie poprawi jego walory użytkowe oraz poprawi wygląd. Łatwiejsze usunięcie zanieczyszczeń, efekt mokrego lakieru, czy podstawowa ochrona przed brudem i warunkami atmosferycznymi - to atuty dobrych wosków.

Pracujemy na produktach opartych na woskach Carnauba. Brazylijska Carnauba to obecnie najtwardszy wosk naturalny znany na świecie. 

Aplikując wosk na lakier Twojego pojazdu pomożesz przetrwać mu trudne warunku zimowe oraz gorącego lata. 
W naszym sklepie kupisz najlepsze woski samochodowe do aplikacji we własnym zakresie.


Wosk twardy w paście, trwałość do 3-5 miesięcy.
⇒ cena od: 110 PLN brutto

Wosk klasy premium, woski konkursowe.
⇒ cena ustalana indywidualnie od 300 PLN netto

cena zabezpieczenia lakieru woskiem, nie obejmuje jego przygotowania (umycia)
Sprawdź jak myjemy samochody.


Rezerwacja terminu:  tel: (62)366-2002