CAROK.pl Kalisz Studio car detailingu.
Ozonowanie to w dobie panujacego wirusa najlepszy spósb na walkę z zagrożeniem COVID-19.
Zalecamy ozonowanie wnętrza pojazdów oraz pomieszczeń.

Zabezpieczenie lakieru na najwyższyzm poziomie to aplikacja bezbarwnych folii ochronnych PPF lub nałożenie powłoki ceramicznej. Jako jedni z pierwszych w Polsce juz od 2013 roku zaczęliśmy nakładać powłolki ceramiczne. CAROK.pl to również szkolenia detailingowe, które dzięki naszemu doświadczeniu pozwalają na uzyskanie cennej wiedzy i pozyskaniu umiejętności pod okiem doświadczonych detailerów. 

 Carok.pl – Twoje auto jest w dobrych rękach.

Sesja fotograficzna

Profesjonalna sesja fotograficzna przeprowadzona przez Damiana Oleksińskiego - młodego fotografa, który połączył swoją miłość do motoryzacji z pasją fotografowania, tworząc dzięki temu imponujące i jedyne w swoim rodzaju zdjęcia.
Klatki z jego sesji zdjęciowych obchodzą świat, zdobywając wielkie uznanie. 

    Oprócz tego, co nasz zaprzyjaźniony fotograf osiągnął w Internecie, trzeba wspomnieć również o tym do czego doszedł "realnym" świecie. Kilkukrotnie jego zdjęcia pojawiły się w gazetach motoryzacyjnych. Pomijając pełne sesje w artykułach, zdjęcia wykonane przez niego pojawiły się na okładkach oraz plakatach dołączanych do gazet. Obok prasy, Damian może poszczycić się również wykonaniem zdjęć do wielu kalendarzy. Pośród nich jest jeden wypełniony tylko i wyłącznie jego twórczością. Na koniec warto jeszcze dodać coś o "drobniejszych" osiągnięciach - m.in. zdjęciach na kartkach pocztowych, oficjalnych plakatach, bannerach etc. 
    Serdecznie zachęcamy do "wjechania" Damianowi pod obiektyw, co na pewno zaowocuje świetnymi zdjęciami, które obejrzy duża publiczność.

 

Profesjonalna sesja samochodu od 500 PLN netto
Otrzymasz 15 profesjonalnych zdjęc
czas trwania około 3h

 

Przykładowe realizacje: