Carok.pl Kalisz Studio car detailingu.
62-800 Kalisz, ul.Wrocławska 52.
osmetyki samochodowe ceramiczna powłoka ochronna lakieru. Regionalny lider w ochronie lakieru, usuwania zarysowań, oraz pielęgnacji samochodów. 
Współpracujemy z wszystkimi salonami samochodowymi w okolicy Kalisza.
W siedzibie firmy każdego dnia pracujemy nad samochodami naszych klientów, usuwamy zarysowania, przywracamy blask każdej lakierowanej powierzchni. Jako jedyni w południowej Wielkopolsce nakładamy powłoki ceramiczne Ceramic PRO 9H, zabezpieczające lakier nawet do 5 lat. Wnętrze Twojego pojazdu zasługuje na specjalne traktowane, dlatego do pielęgnacji skór, czy tapicerki materiałowej używamy sprawdzonych i bezpiecznych kosmetyków. Usługi car spa pozwalają nam na testowanie kosmetyków z oferty sklepu carok.pl – wiemy, które z nich są najlepsze i godne polecenia, chętnie podpowiemy Tobie jaki produkt wybrać do pielęgnacji Twojego auta, lub sami zajmiemy się jego pielęgnacją.
Carok.pl – Twoje auto jest w dobrych rękach.

Sesja fotograficzna

Profesjonalna sesja fotograficzna przeprowadzona przez Damiana Oleksińskiego - młodego fotografa, który połączył swoją miłość do motoryzacji z pasją fotografowania, tworząc dzięki temu imponujące i jedyne w swoim rodzaju zdjęcia.
Klatki z jego sesji zdjęciowych obchodzą świat, zdobywając wielkie uznanie. 

    Oprócz tego, co nasz zaprzyjaźniony fotograf osiągnął w Internecie, trzeba wspomnieć również o tym do czego doszedł "realnym" świecie. Kilkukrotnie jego zdjęcia pojawiły się w gazetach motoryzacyjnych. Pomijając pełne sesje w artykułach, zdjęcia wykonane przez niego pojawiły się na okładkach oraz plakatach dołączanych do gazet. Obok prasy, Damian może poszczycić się również wykonaniem zdjęć do wielu kalendarzy. Pośród nich jest jeden wypełniony tylko i wyłącznie jego twórczością. Na koniec warto jeszcze dodać coś o "drobniejszych" osiągnięciach - m.in. zdjęciach na kartkach pocztowych, oficjalnych plakatach, bannerach etc. 
    Serdecznie zachęcamy do "wjechania" Damianowi pod obiektyw, co na pewno zaowocuje świetnymi zdjęciami, które obejrzy duża publiczność.

 

Profesjonalna sesja samochodu od 500 PLN netto
Otrzymasz 15 profesjonalnych zdjęc
czas trwania około 3h

 

Przykładowe realizacje: