Carok.pl Kalisz Studio car detailingu.
62-800 Kalisz, ul.Wrocławska 52.
osmetyki samochodowe ceramiczna powłoka ochronna lakieru. Regionalny lider w ochronie lakieru, usuwania zarysowań, oraz pielęgnacji samochodów. 
Współpracujemy z wszystkimi salonami samochodowymi w okolicy Kalisza.
W siedzibie firmy każdego dnia pracujemy nad samochodami naszych klientów, usuwamy zarysowania, przywracamy blask każdej lakierowanej powierzchni. Jako jedyni w południowej Wielkopolsce nakładamy powłoki ceramiczne Ceramic PRO 9H, zabezpieczające lakier nawet do 5 lat. Wnętrze Twojego pojazdu zasługuje na specjalne traktowane, dlatego do pielęgnacji skór, czy tapicerki materiałowej używamy sprawdzonych i bezpiecznych kosmetyków. Usługi car spa pozwalają nam na testowanie kosmetyków z oferty sklepu carok.pl – wiemy, które z nich są najlepsze i godne polecenia, chętnie podpowiemy Tobie jaki produkt wybrać do pielęgnacji Twojego auta, lub sami zajmiemy się jego pielęgnacją.
Carok.pl – Twoje auto jest w dobrych rękach.

Komora silnika

Komora silnika to element pojazdu, o którym bardzo często się zapomina, na szczęście my o tym nie zapominamy. Dzięki zastosowaniu urządzenia parowego nie musisz się martwić o jakiekolwiek zalanie czy zniszczenie elektroniki pod maską Twojego samochodu. Oczywiście w skład usługi czyszczenia komory silnika wchodzi również odświeżenie elementów plastikowych i gumowych pod maską, co przyczyni się do przedłużenia bezawaryjnego użytkowania auta.


Czas trwania usługi: około 1 do 2 godzin
⇒ cena od: 50 PLN netto