Carok.pl Kalisz Studio car detailingu.
62-800 Kalisz, ul.Wrocławska 52.
osmetyki samochodowe ceramiczna powłoka ochronna lakieru. Regionalny lider w ochronie lakieru, usuwania zarysowań, oraz pielęgnacji samochodów. 
Współpracujemy z wszystkimi salonami samochodowymi w okolicy Kalisza.
W siedzibie firmy każdego dnia pracujemy nad samochodami naszych klientów, usuwamy zarysowania, przywracamy blask każdej lakierowanej powierzchni. Jako jedyni w południowej Wielkopolsce nakładamy powłoki ceramiczne Ceramic PRO 9H, zabezpieczające lakier nawet do 5 lat. Wnętrze Twojego pojazdu zasługuje na specjalne traktowane, dlatego do pielęgnacji skór, czy tapicerki materiałowej używamy sprawdzonych i bezpiecznych kosmetyków. Usługi car spa pozwalają nam na testowanie kosmetyków z oferty sklepu carok.pl – wiemy, które z nich są najlepsze i godne polecenia, chętnie podpowiemy Tobie jaki produkt wybrać do pielęgnacji Twojego auta, lub sami zajmiemy się jego pielęgnacją.
Carok.pl – Twoje auto jest w dobrych rękach.

Szyby

Czyste i przejrzyste szyby to bardzo ważny element bezpiecznej jazdy samochodem. Dym papierosowy, soki z drzew oraz inne zanieczyszczenia drogowe sprawiają, że umycie szyb jest jeszcze trudniejsze i bardziej czasochłonne niż mycie felg. W CarOK zadbamy o dobry wygląd szyb Twojego samochodu oraz zabezpieczymy ich powierzchnię. Szczególnie popularną usługą naszego studia jest ceramiczna powłoka na szybę czołową, tzn. „niewidzialna wycieraczka”. Dzięki niej nawet przy ostrym deszczu, przejrzystość pozostaje nienaruszona.

 


Zabezpieczenie syntetyczne, trwałość do 2-4 miesięcy
⇒ cena od: 80 PLN netto

Zabezpieczenie ceramiczne, trwałość do 8-12 m-cy
⇒ cena od: 200 PLN netto

Anti Fog, trwałość ok 2-3 miesiące
⇒ cena: od 80 PLN netto