Carok.pl Kalisz Studio car detailingu.
62-800 Kalisz, ul.Wrocławska 52.
osmetyki samochodowe ceramiczna powłoka ochronna lakieru. Regionalny lider w ochronie lakieru, usuwania zarysowań, oraz pielęgnacji samochodów. 
Współpracujemy z wszystkimi salonami samochodowymi w okolicy Kalisza.
W siedzibie firmy każdego dnia pracujemy nad samochodami naszych klientów, usuwamy zarysowania, przywracamy blask każdej lakierowanej powierzchni. Jako jedyni w południowej Wielkopolsce nakładamy powłoki ceramiczne Ceramic PRO 9H, zabezpieczające lakier nawet do 5 lat. Wnętrze Twojego pojazdu zasługuje na specjalne traktowane, dlatego do pielęgnacji skór, czy tapicerki materiałowej używamy sprawdzonych i bezpiecznych kosmetyków. Usługi car spa pozwalają nam na testowanie kosmetyków z oferty sklepu carok.pl – wiemy, które z nich są najlepsze i godne polecenia, chętnie podpowiemy Tobie jaki produkt wybrać do pielęgnacji Twojego auta, lub sami zajmiemy się jego pielęgnacją.
Carok.pl – Twoje auto jest w dobrych rękach.

Motocykle

Jeżeli Twoją pasją są jednoślady, to mamy również ofertę specjalnie dla Ciebie! W naszym studio CarOK przygotujemy Twój motocykl do sezonu w taki sposób, że będziesz chciał żeby lato trwało nieprzerwanie cały rok. Z największą starannością zdemontujemy owiewki, wyczyścimy wszystkie szczeliny silnika i sprawimy, że każdy element lakierowany będzie błyszczał jak w dniu odebrania motocykla z salonu. Ponadto możemy zadbać o skórzane siedzisko, elementy chromowane, jak również lampy i reflektory.
Warto zabezpieczyć elementy lakierowane ora skórzane powłoką ceramiczną.