Carok.pl Kalisz Studio car detailingu.
62-800 Kalisz, ul.Wrocławska 52.
osmetyki samochodowe ceramiczna powłoka ochronna lakieru. Regionalny lider w ochronie lakieru, usuwania zarysowań, oraz pielęgnacji samochodów. 
Współpracujemy z wszystkimi salonami samochodowymi w okolicy Kalisza.
W siedzibie firmy każdego dnia pracujemy nad samochodami naszych klientów, usuwamy zarysowania, przywracamy blask każdej lakierowanej powierzchni. Jako jedyni w południowej Wielkopolsce nakładamy powłoki ceramiczne Ceramic PRO 9H, zabezpieczające lakier nawet do 5 lat. Wnętrze Twojego pojazdu zasługuje na specjalne traktowane, dlatego do pielęgnacji skór, czy tapicerki materiałowej używamy sprawdzonych i bezpiecznych kosmetyków. Usługi car spa pozwalają nam na testowanie kosmetyków z oferty sklepu carok.pl – wiemy, które z nich są najlepsze i godne polecenia, chętnie podpowiemy Tobie jaki produkt wybrać do pielęgnacji Twojego auta, lub sami zajmiemy się jego pielęgnacją.
Carok.pl – Twoje auto jest w dobrych rękach.

Dachy Cabrio

Jeżeli posiadasz w swoim samochodzie miękki dach cabrio, to wskazane jest go odpowiednio zaimpregnować. W naszym studio, wyczyścimy materiałowe poszycie dachu, a także pokryjemy jego powierzchnię środkiem o niesamowicie wysokich właściwościach hydrofobowych. Dzięki temu zabiegowi, woda nie będzie już wsiąkać w jego powierzchnie, a co za tym idzie także i brud.


Zabezpieczenie syntetyczne, trwałość: od 3 do 5 m-cy
⇒ cena: 250 PLN netto

Zabezpieczenie ceramiczne, trwałość: 1 sezon
⇒ cena: 350 PLN netto

Malowanie, przywrócenie oryginalnego czarnego wyglądu
⇒ cena: 150 PLN netto