Carok.pl Kalisz Studio car detailingu.
62-800 Kalisz, ul.Wrocławska 52.
osmetyki samochodowe ceramiczna powłoka ochronna lakieru. Regionalny lider w ochronie lakieru, usuwania zarysowań, oraz pielęgnacji samochodów. 
Współpracujemy z wszystkimi salonami samochodowymi w okolicy Kalisza.
W siedzibie firmy każdego dnia pracujemy nad samochodami naszych klientów, usuwamy zarysowania, przywracamy blask każdej lakierowanej powierzchni. Jako jedyni w południowej Wielkopolsce nakładamy powłoki ceramiczne Ceramic PRO 9H, zabezpieczające lakier nawet do 5 lat. Wnętrze Twojego pojazdu zasługuje na specjalne traktowane, dlatego do pielęgnacji skór, czy tapicerki materiałowej używamy sprawdzonych i bezpiecznych kosmetyków. Usługi car spa pozwalają nam na testowanie kosmetyków z oferty sklepu carok.pl – wiemy, które z nich są najlepsze i godne polecenia, chętnie podpowiemy Tobie jaki produkt wybrać do pielęgnacji Twojego auta, lub sami zajmiemy się jego pielęgnacją.
Carok.pl – Twoje auto jest w dobrych rękach.

Lampy

Regeneracja reflektorów to proces, który trwale poprawia wygląd przednich reflektorów i przyczynia się do bezpieczeństwa na drodze. Nawet delikatne uszkodzenie, zabrudzenie czy zmatowienie lamp może znacząco wpłynąć na widoczność oraz efektywność świecenia lamp. W Polsce jeździmy przez 24h na dobę przy włączonych lampach. Słońce, deszcz, śnieg, zabrudzenia drogowe przyczyniają się do zmatowienia lamp. Jeśli uważasz, że Twoje lampy nie są już tak przejrzyste, a jazda w nocy czy w deszczu stała się uciążliwa to proces renowacji lamp będzie idealnym rozwiązaniem dla Twojego auta.


Regeneracja przód
⇒ cena: 150 PLN netto

Regeneracja tył
⇒ cena: 100 PLN netto

Zabezpieczenie syntetyczne
⇒ cena: 50 PLN netto (przód lub tył)

Zabezpieczenie ceramiczne
⇒ cena: 100 PLN netto (przód lub tył)