CAROK.pl Kalisz Studio car detailingu.
62-800 Kalisz, ul.Wrocławska 52.
Ozonowanie to w dobie panujacego wirusa najlepszy spósb na walkę z zagrożeniem COVID-19.
Zalecamy ozonowanie wnętrza pojazdów oraz pomieszczeń.

Zabezpieczenie lakieru na najwyższyzm poziomie to aplikacja bezbarwnych folii ochronnych PPF lub nałożenie powłoki ceramicznej. Jako jedni z pierwszych w Polsce juz od 2013 roku zaczęliśmy nakładać powłolki ceramiczne. CAROK.pl to również szkolenia detailingowe, które dzięki naszemu doświadczeniu pozwalają na uzyskanie cennej wiedzy i pozyskaniu umiejętności pod okiem doświadczonych detailerów. 

 Carok.pl – Twoje auto jest w dobrych rękach.

Lampy

Regeneracja reflektorów to proces, który trwale poprawia wygląd przednich reflektorów i przyczynia się do bezpieczeństwa na drodze.
Nawet delikatne uszkodzenie, zabrudzenie czy zmatowienie lamp może znacząco wpłynąć na widoczność oraz efektywność świecenia lamp. Jeśli lampy nie są dostatecznie przejrzyste - możesz stracić dowód rejestracyjny od samochodu lub w czasie przeglądu technicznego nie uzyskać pozytywnego wyniku.
W Polsce jeździmy przez 24h na dobę przy włączonych lampach. Słońce, deszcz, śnieg, zabrudzenia drogowe przyczyniają się do zmatowienia lamp.
Jeśli uważasz, że Twoje lampy nie są już tak przejrzyste, a jazda w nocy czy w deszczu stała się uciążliwa to proces renowacji lamp będzie idealnym rozwiązaniem dla Twojego auta.

Pamiętaj - przeprowadzamy renowację lamp tylko na zewnątrz.
Nie rozbieramy lamp, nie czyścimy  i nie polerujemy lamp od wewnątrz. 


Regeneracja przód.
⇒ cena: 200 - 250 PLN netto

Regeneracja tył
⇒ cena: 100 PLN netto

Po regeneracji lamp warto zawsze je zabezpeiczyć. W cenie usługi zabezpieczamy lampy produktem syntetycznym dedykowanym do polerowanych lamp.
Dla bardziej wymagających klientów proponujemy zabezpieczenie ceramiką lub aplikację folii PPF

 

Zabezpieczenie syntetyczne
⇒ cena: 50 PLN netto (przód lub tył)

Zabezpieczenie ceramiczne
⇒ cena: 100 PLN netto (przód lub tył)

Zabezpieczenie folią ochronną PPF
⇒ cena: 300 PLN netto za przód