CAROK.pl Kalisz Studio car detailingu.
62-800 Kalisz, ul.Wrocławska 52.
Ozonowanie to w dobie panujacego wirusa najlepszy spósb na walkę z zagrożeniem COVID-19.
Zalecamy ozonowanie wnętrza pojazdów oraz pomieszczeń.

Zabezpieczenie lakieru na najwyższyzm poziomie to aplikacja bezbarwnych folii ochronnych PPF lub nałożenie powłoki ceramicznej. Jako jedni z pierwszych w Polsce juz od 2013 roku zaczęliśmy nakładać powłolki ceramiczne. CAROK.pl to również szkolenia detailingowe, które dzięki naszemu doświadczeniu pozwalają na uzyskanie cennej wiedzy i pozyskaniu umiejętności pod okiem doświadczonych detailerów. 

 Carok.pl – Twoje auto jest w dobrych rękach.

RENOWACJA LAKIERU

Renowacja / Korekta lakieru to przeprowadzany w naszym studio wieloetapowy zabieg polegający na usunięciu zarysowań z powierzchni lakieru oraz wygładzeniu go do uzyskania pożądanego efektu wybranego przez naszego klienta.


usunięcie zarysowaniaodświeżenie lakieru | wieloetapowa korekta lakieru | korekta lakieru premium


 

Często też poprawiamy auto „po lakierniku” – które zostało nieprawidłowo wypolerowane.
Należy wspomnieć, że korekta lakieru diametralnie różni się od popularnego "polerowania lakieru" wykonywanego przez przypadkowe osoby starymi metodami. Dzisiejsze lakiery w większości wodne, wymagają odpowiedniej obróbki oraz szczególnej uwagi w procesie korekty oraz usuwania zarysowań.

 

Oferujemy 3 rodzaje renowacji lakieru:

 

Proces profesjonalnej korekty trwa od 1 do 4 dni roboczych, wykorzystujemy do tego najlepsze maszyny oraz pasty polerskie dostępne na świecie.

Nasze umiejętności opieramy na szkoleniach w najlepszych centrach szkoleniowych w Polsce oraz własnym doświadczeniu, które zdobywamy każdego dnia poprawiając wygląd samochodów.
Oprócz aut, które można spotkać codziennie na ulicy, z naszych usług, korzystają przede wszystkim właściciele aut klasy premium.

Od Ciebie zależy, który proces korekty wybierzesz:
odświeżenie lakieru <  korekta standard < czy może dla najbardziej wymagających korekta premium