Carok.pl Kalisz Studio car detailingu.
62-800 Kalisz, ul.Wrocławska 52.
osmetyki samochodowe ceramiczna powłoka ochronna lakieru. Regionalny lider w ochronie lakieru, usuwania zarysowań, oraz pielęgnacji samochodów. 
Współpracujemy z wszystkimi salonami samochodowymi w okolicy Kalisza.
W siedzibie firmy każdego dnia pracujemy nad samochodami naszych klientów, usuwamy zarysowania, przywracamy blask każdej lakierowanej powierzchni. Jako jedyni w południowej Wielkopolsce nakładamy powłoki ceramiczne Ceramic PRO 9H, zabezpieczające lakier nawet do 5 lat. Wnętrze Twojego pojazdu zasługuje na specjalne traktowane, dlatego do pielęgnacji skór, czy tapicerki materiałowej używamy sprawdzonych i bezpiecznych kosmetyków. Usługi car spa pozwalają nam na testowanie kosmetyków z oferty sklepu carok.pl – wiemy, które z nich są najlepsze i godne polecenia, chętnie podpowiemy Tobie jaki produkt wybrać do pielęgnacji Twojego auta, lub sami zajmiemy się jego pielęgnacją.
Carok.pl – Twoje auto jest w dobrych rękach.

Renowacja lakieru

Renowacja / Korekta lakieru to przeprowadzany w naszym studio wieloetapowy zabieg polegający na usunięciu zarysowań z powierzchni lakieru oraz wygładzeniu go do uzyskania pożądanego efektu wybranego przez naszego klienta.

Często też poprawiamy auto „po lakierniku” – które zostało nieprawidłowo wypolerowane.
Należy wspomnieć, że korekta lakieru diametralnie różni się od popularnego "polerowania lakieru" wykonywanego przez przypadkowe osoby starymi metodami. Dzisiejsze lakiery w większości wodne, wymagają odpowiedniej obróbki oraz szczególnej uwagi w procesie korekty oraz usuwania zarysowań.

 

Oferujemy 3 rodzaje renowacji lakieru:

 

Proces profesjonalnej korekty trwa od 1 do 4 dni roboczych, wykorzystujemy do tego najlepsze maszyny oraz pasty polerskie dostępne na świecie.

Nasze umiejętności opieramy na szkoleniach w najlepszych centrach szkoleniowych w Polsce oraz własnym doświadczeniu, które zdobywamy każdego dnia poprawiając wygląd samochodów.
Oprócz aut, które można spotkać codziennie na ulicy, z naszych usług, korzystają przede wszystkim właściciele aut klasy premium.

Od Ciebie zależy, który proces korekty wybierzesz:
odświeżenie lakieru <  korekta standard < czy może dla najbardziej wymagających korekta premium