Carok.pl Kalisz Studio car detailingu.
62-800 Kalisz, ul.Wrocławska 52.
osmetyki samochodowe ceramiczna powłoka ochronna lakieru. Regionalny lider w ochronie lakieru, usuwania zarysowań, oraz pielęgnacji samochodów. 
Współpracujemy z wszystkimi salonami samochodowymi w okolicy Kalisza.
W siedzibie firmy każdego dnia pracujemy nad samochodami naszych klientów, usuwamy zarysowania, przywracamy blask każdej lakierowanej powierzchni. Jako jedyni w południowej Wielkopolsce nakładamy powłoki ceramiczne Ceramic PRO 9H, zabezpieczające lakier nawet do 5 lat. Wnętrze Twojego pojazdu zasługuje na specjalne traktowane, dlatego do pielęgnacji skór, czy tapicerki materiałowej używamy sprawdzonych i bezpiecznych kosmetyków. Usługi car spa pozwalają nam na testowanie kosmetyków z oferty sklepu carok.pl – wiemy, które z nich są najlepsze i godne polecenia, chętnie podpowiemy Tobie jaki produkt wybrać do pielęgnacji Twojego auta, lub sami zajmiemy się jego pielęgnacją.
Carok.pl – Twoje auto jest w dobrych rękach.

Wnętrze

Detailing to nie tylko pielęgnacja karoserii pojazdu. Przede wszystkim musisz pamiętać o własnym komforcie i pozyskiwaniu przyjemności z podróżowania. W naszym studio możemy poddać Twoje auto wielu skrupulatnym procesom detailingowym, dzięki którym będziesz miał wrażenie, że dopiero co wyjechało z salonu.

Pranie tapicerki, renowacja skór, czyszczenie podsufitki czy zabezpieczenie kokpitu powłoką antystatyczną, to tylko jedne z wielu czynności, którym poddajemy Twoje auto podczas detailingu wnętrza.

Czyste wnętrze pojazdu to przyjemnośc podróżowania.